Home Časté otázky k YouTube
Choosing web hosting is always a challenge, please consider this hostmonster review and greengeeks review.

Časté otázky k YouTube

http://www.guidingtech.com/1643/youtube-guide/

YouTube Průvodce: Nejlepší YouTube Tipy, Hacks & Zdroje

*
* 127Share
*
* E-mail

Poznámka: Jedná se o hlavních Tech funkcí post.

YouTube, od jeho založení, roste v popularitě mílovými kroky každý rok. Z relativně malého startu, to rostlo na konečné místo určení na webu pro sledování videa a byl nakonec získaný Google.

youtubelogoIt by nebylo špatné říkat, že YouTube video způsobil revoluci. Termín 'virové videa' byla téměř neznámá až do YouTube vstoupil do existence. A stejně jako všechny oblíbené stránky, má YouTube také plodil na eko-systém nástroje třetích stran, add-ons a aplikací, které zvyšují zážitek z používání.

Tento článek, který je obrovský mimochodem, chce být "one-stop místo pro všechny věci YouTube. To zahrnuje četné triky, hacky, nástroje a aplikace pro fanoušky YouTube. Tato příručka je dlouhý, detailní a informativní. Alespoň, že je to, co jsem se pokusil o to, aby se. Doufám, že se ti to líbí.
Obsah post

Protože se jedná o velký článek, jsem si myslel, rozebrat to do různých sekcí bude dobrý tah. Níže jsou uvedeny obsahu položek. Pokud chcete přejít na určité části, klikněte na příslušný odkaz.

* Stažení
* Sledování (největší část s velkým množstvím tipů)
* Sdílení
* Nahrávání
* IPod & Mobilní telefony
* Hudba a Seznamy
* Vkládání
* Další zajímavé YouTube nástroje, funkce a triky

Stažení

Níže jsou uvedeny některé tipy a nástroje vztahující se k stahování videa z YouTube.
Otázka: Jak stahovat videa z YouTube?

Správně, takže umožňuje začít s nejzákladnější otázka. Jak se dostat na YouTube videa na vašem počítači? No, existuje spousta nástrojů, které vám pomohou udělat. Můžete zkontrolovat náš článek o stahování videí z YouTube, kde jsme hovořili o 2 nástroje - 1 Klepněte na YouTube Video Download a YouTube Video Downloader HD.

Dva z nejrychlejších způsobů, jak stáhnout, jsou tím, že prefixing youtube video url s polibkem nebo použitím číslo 3 v url (3outube).

VDownloader

Existují nějaké pěkné Nástroje na pracovní ploše také, že vám pomohou stáhnout video přímo z YouTube. Mezi ně patří Orbit Downloader, VDownloader a VideoSlurp pro Windows a Free YouTube Downloader pro Mac.
Otázka: Existuje nějaký nástroj příkazového řádku pro stahování videa z YouTube?

Tam je, a Linux uživatelé mohli využít, že spolu s ostatními. To je nazýváno Cclive a lze použít také pro zobrazení videa s nástroji jako mplayer.
Otázka: Jak stahovat YouTube videa jako MP3, MP4, AVI, WMV a dalších audio formátů?

Pokud chcete rychle stáhnout video na YouTube jako MP3 soubor pak Video2mp3 je řešení. Jedná se o webový nástroj, který převádí videa z YouTube, DailyMotion, MySpace apod. na mp3 soubory. Firefox uživatelé mohou využít YouTube do MP3 addon dosáhnout stejné.

Pro stahování videa do více formátů jako je MP4, AVI, WMV atd., nástroje jako Gazzump a Vixy dobře fungovat. Oba lze převést FLV soubory do různých audio formátů přímo.
Otázka: Jak stahovat YouTube ňuje v High Definition (HD), formát?

Podívejte se na článek o stahování HD videa z YouTube se dozvědět více o procesu.
Otázka: Jak stahovat videa z YouTube pro iPod a mobilní telefony?

Většina z výše uvedených nástrojů by to udělal. Také se podívejte na iPod a mobilní telefony pro více na toto téma.
Sledování

sledování youtube

Obrázek Credit - greencandy8888

Tak se dostáváme k sledování videí na YouTube nyní. Při přehrávání videa je velmi jednoduchý - po kliknutí na tlačítko "play" a začne hrát, jsou zde jisté obtíže (jako auto-play), zabývat se, a některé tipy a triky, které by mohly dále zvýšit zážitek ze sledování videa.

Následuje podrobný průvodce tipy, hacky a nástroje, které by mohly vaše YouTube video zážitek při sledování blaženost. Od zastavení auto-play pro sledování videa na prohlížeči postranní, přehrávání videa, non-stop na spojení dvou z nich a sledování videa dospělé rychle umožnit dítě bezpečnost, tento průvodce má všechno. Zkontrolujte si to.
Otázka: Jak se dívat na YouTube video skladby spolu s jeho texty?

Máte-li také zájem ponořit se do textu při sledování hudebního videa pak YouLyrics je pěkný nástroj, který jim ukazuje spolu s videem na boku.
Otázka: Jak se auto-replay videa z YouTube?

Někdy si prostě nemůžete nabažit video (nebo píseň). A ručně hrát to znovu a znovu se nepřidá k zábavu. To by mělo být automatické, že jo? TubeReplay to, že bez námahy.
Otázka: Jak mohu sledovat video na YouTube, aniž by všechny nepořádek na stránce?

Pokud chcete sledovat video v čistém a rozptýlení-volné prostředí pak vyzkoušet Quietube. Je to vlastně prohlížeč bookmarklet, který můžete kliknout, zatímco vy se na stránku videa, vyklidit na pozadí a odstraňte rozptýlení.
Otázka: Jak začít sledovat videa na YouTube od určitého bodu?

Toho lze dosáhnout pomocí jednoduchého triku url - stačí přidat "# t = XmYs", kde X je minuta a Y je druhý z místa, kde chcete video spustit.

youtubetime

Trik je jednoduchý, ale přesto je to snadné zapomenout. Proto nástroj s názvem YouTubeTime (dostaň se k jádru), stojí za to záložky.
Otázka: Jak mohu propojit na konkrétní místo ve videu YouTube?

Je to stejné jako výše uvedené řešení. Stačí se dostat url, která říká, že video by měla začít v min X a Y sekund.
Otázka: Jak nastavit YouTube, aby se vždy hrát HQ videa?

Pokud chcete YouTube vždy přehrávání videa ve vysoké kvalitě pak to lze provést po přihlášení ke svému účtu YouTube a bude zde - http://www.youtube.com/account # přehrávání / kvalita
Otázka: Jak se dívat na YouTube video v prohlížeči v postranním panelu při práci na jiných úkolech?

yousearchIf jste závislí na sledování videa a chtějí to dělat, aniž byste opustili své aktuální stránky v prohlížeči, pak tam jsou některé pěkné prohlížeče Add-on k dispozici pro tento účel.

* Pro Firefox: YouPlayer add-on pro Firefox vytváří Winamp-jako playlist videí přímo v prohlížeči.
* Pro Google Chrome: Pro Chrome, máme YouSearch rozšíření prohlížeče, které vám pomohou.

Nemohl jsem najít podobné rozšíření prohlížeče Internet Explorer. Pokud víte o jednom, prosím, informovat v komentářích.
Otázka: Jak zastavit YouTube videa z auto-hrát?

Auto-hrát mohl být nepříjemný někdy, zvláště když je čistá rychlost je pomalá a chcete, aby se video buffer úplně první. Chcete-li zastavit video z auto-přehrávání, můžete použít Youtube videa vyrovnávací Greasemonkey skript.
Pokud nevíte, co Greasemonkey je a jak ji používat, pak se podívejte se na tento článek na ReadWriteWeb skripty Greasemonkey. Dostali jsme se napsat návod na to taky.
Otázka: Jak hrát FLV videa na ploše?

Výchozí formát pro flash videa jako ty hostované na YouTube je. FLV. A to není těžké hrát je na vašem systému. VLC media player, populární cross-platformní hráč, hraje jim s lehkostí. Existuje celá řada dalších volných stand-alone "hráči FLV taky. Jen to Google vyhledávání pro hráče FLV a najdete mnoho z nich.
Otázka: Jak se přerušení nebo skloubení videa z YouTube?

Mluvili jsme o FLV dní Truhlářské pár zpět, což je nástroj, který spojuje flash videa. Pro rozdělení FLV videa a slučování více FLVs, tam je pěkný Adobe AIR aplikaci s názvem RichFLV. To je rys-bohatý nástroj, popsaný komplikovaně podle Freewaregenius zde.
Otázka: Jak se dívat na videa z YouTube na televizi?

Stačí navštívit komplikovaně youtube.com / XL a vy zjistíte, YouTube výchozí rozhraní optimalizované pro váš velký displej LCD. Samozřejmě musíš připojit počítač k televizi za to, co je jiné téma úplně.

youtubexl
Otázka: Jak přehrávat videa z YouTube non-stop automaticky na pozadí?

Pokud dáváte přednost poslouchat hudbu na YouTube, nebo máte zájem o poslech nějaká videa (jako řeč může být), místo sledování nich pak byste mohl nechat hrát jeden po druhém na pozadí pomocí Infinitube.
Otázka: Jak na flash příkopu a sledovat YouTube videa v HTML5?

Máte-li dost s bleskem a chcete přejít na moderní HTML5 formát pro sledování videa pak byste mohli připojit k této beta funkce YouTube zde.
Otázka: Jak se dívat na videa na YouTube pro dospělé bez přihlášení?

YouTube není hostitele porno, ale to přece má videa, které jsou triky a potřebují Sign-in plus ověření věku pro prohlížení. Pokud chcete obejít tyto kroky, pak byste mohl udělat tím, že přidá "triky", ve videu url, hned po "www." Takže pokud video NSFW url je http://www.youtube.com/xyz pak byste mohli sledovat rychle zadáním http://www.nsfwyoutube.com/xyz v adresním řádku.
Otázka: Jak udělat YouTube bezpečné pro děti?

Právo, a tak se chcete dívat NSFW věci, ale nechcete, aby vaše děti přijít přes ně, když oni se nacházíte YouTube. Fér. YouTube má bezpečnostní režim jen pro to. Vidět v akci na videu níže.

Otázka: Jak sledovat dva YouTube videa vedle sebe?

YouTube Doubler vám umožní udělat.
Otázka: Může 't přehrávat videa z YouTube, protože internet je pomalý?

Pokud máte opravdu pomalé připojení k internetu a přehrávání videa z YouTube standardním způsobem nemusí pracovat, protože spotřebují velké přenosové pásmo. Můžete si vyzkoušet Feather Beta, nové experimentální funkce YouTube, která eliminuje spoustu věcí, které jedí na rychlosti a pomáhá vám přehrávání videa na pomalé připojení. Uvidíme, jestli to funguje.
Otázka: Existují nějaké filmy na YouTube, které mohu sledovat online?

Absolutně. To má dobrý počet zaměstnanců na plný filmů dobře rozděleny do různých sekcí, které můžete sledovat on-line. Podívejte se na youtube.com / filmy.

youtube filmy
Otázka: Jak přidat titulky do videa z YouTube?

Podívejte se na Subyo, služba, která vám pomůže udělat.
Otázka: Jak dabovat videa z YouTube?

Pokud chcete kopírovat video na YouTube tím, že přidá zvuk v pozadí z jiného zdroje, že pak není těžké ani. Nástroj známý jako YtDub vám pomůže udělat.
Sdílení

Sdílení videa YouTube je poměrně jednoduchý. Stačí sehnat jeho url a odeslat jej přes. Nicméně, pokud jde o hacky, tam jsou některé pro sdílení videa.
Sdílení konkrétní části videa YouTube

Pokud narazíte na zajímavý pár chvil v jinak nudné klip a chcete sdílet pouze tu část videa, pak jsme dostali dva nástroje - Splicd a Tubechop pro tento účel. Oba si docela dobrou práci jako nůž video YouTube.

tubechop
Sdílení videa YouTube v real-time s přáteli

Pamatujte si Synchtube, nástroje jsme si povídali o tom, že usnadňuje Real-time sdílení videa YouTube a chit-chat? No, to si určitě zaslouží zmínku v tomto příspěvku.
Sdílení soukromá videa z YouTube

Věděli jste, že byste mohli nastavit YouTube videa na soukromé a sdílet je s vybranými přáteli? Podívejte se na této pomoci YouTube článek na sdílení soukromá videa.
Nahrávání

YouTube Upload Booth

Kredit - TenSafeFrogs

Zde jsou 3 YouTube nahrát související otázky zodpovězeny.
Otázka: Jak na dávkové nahrávání a stahování videa z YouTube?

Pěkný nástroj pro upload a download videa z YouTube ve velkém je Firefox add-on volal Firefox univerzální Přidal
Otázka: Jak vkládat videa prostřednictvím e-mailu?

Pokud se přihlásíte ke svému účtu YouTube a přejděte na www.youtube.com / účet # mobilní zjistíte, že to dává zvláštní e-mailovou adresu nahrát z mobilních telefonů. Dalo by se použít stejnou adresu a poslat vaše nahrané video připojuje prostřednictvím e-mailu, pokud je. AVI,. MPG nebo. MOV formát a ne větší než 2 GB nebo delší než 10 minut na délku.
Otázka: Mohu nahrát Mp3 na YouTube?

Ano, můžete nahrát mp3 na YouTube. MP32Tube vám pomůže dělat, že tím, že skryje vaše MP3 soubor v obraze.
iPod & Mobilní telefony

Youtube pro mobilní telefony

Google poskytuje YouTube pro mobilní zařízení spolu s aplikací pro iPhone, Android a Windows Mobile, který vám umožní sledovat videa, vyhledávání, prohlížení a nahrát přímo z vašeho mobilního telefonu.
Otázka: Jak stahovat videa z YouTube do iPodu a dalších formátů mobil?

Už jsme diskutovali různé způsoby, jak stahovat YouTube videa v různých formátech, včetně iPod a mobilní telefon formáty, v sekci Ke stažení. Je tu další nástroj zvaný All2Convert, který vám pomůže s tímto úkolem.
vzduchu video Q. Jak stream videa z YouTube na iPodu Touch nebo iPhone?

Správně, tak jste si stáhli videa a nyní chtějí, aby proud z počítače do vašeho iPod touch / iPhone. Nejlepším nástrojem k tomu, že je aplikace s názvem Air Video. A je to naprosto skvělý! Podívejte se na tento podrobný článek Gizmodo na této aplikace.
Otázka: Jak převést YouTube videa na vyzvánění?

Dva webové nástroje, které vám mohou pomoci přeměnit YouTube videa do mobilních vyzvánění snadno se Tube2tune a MadRingtones.
Hudba & Seznamy

Zde jsou některé chladné třetí-party služby YouTube v hudbě a seznamy skladeb kategorie.

1. Tuberadio.fm - vynikající web založil hudební organizátor a playlist, který najde nejlepší videa z YouTube pro vás a hraje je v ploše, jako je hudební přehrávač rozhraní.

2. YouScrobble - YouScrobble kombinuje Last.fm s YouTube vytáhnout kvalitní hudební videa a další související informace.

3. Plistube - Plistube vám umožní vytvořit video stop z videa YouTube, které jsou přizpůsobeny dle vašeho výběru hudby a umělců.

4. Mixtube - Zatímco Plistube to video, Mixtube postará se o audio. Ano, to vám umožní vytvářet seznamy skladeb audio z videa YouTube.

5. Turntubelist - To je úžasné DJ mixování hudby nástroj, který vám umožní mix YouTube videa jako DJ.

turntubelist
Vkládání

Vložení videa z YouTube je velice jednoduché. Stačí zkopírovat kód pro vložení, použije některé HTML a CSS, a pokud to vyžaduje vaše stránky hrdě ukazuje video.

Zde jsou dva další související vložit hacky na videa YouTube.
1. Vložení Vysoká kvalita videa YouTube

Pokud chcete vložit vysokou kvalitu videa z YouTube ve své články, podívejte se na tento podrobný průvodce, který vysvětluje, jak to udělat that.powerpoint
2. Vložit YouTube videa v aplikaci PowerPoint prezentace

YouTube videa lze vložit do prezentace v PowerPointu, a také tento článek na Lifehacker informuje, jak může jít na to.
Další zajímavé nástroje YouTube, funkce a triky

Zde jsou některé další zajímavé nástroje, triky a prvky v souvislosti s YouTube videa, které můžete najít užitečné.
TestTube

TestTube je YouTube, co je Labs na Gmail. To ubytuje experimentální funkcí služby YouTube, z nichž některé (jako HTML5 prohlížení, peří Beta) jsme diskutovali výše. Tam nějaký drzý dostupné možnosti a měli byste určitě zkontrolovat je.
Tvůrce Corner

Tvůrce koutek v YouTube má některé skvělé nástroje, tipy a rady pro začínající kameramany. Co se mi zvlášť líbilo se ikony sekci download, který se může pochlubit několika atraktivních ikon YouTube.

youtube ikony
YouTube Rychlost Historie

YouTube Video Download Rychlost Historie ukazuje, jak přesně váš ISP srovnání s těmi, ve městech v blízkosti a na celém světě, pokud jde o rychlost stahování.
URL triky

Lze udělat s laděním video adresy URL YouTube. MakeUseOf blog ukazuje nám, jak v tomto článku.
Cooliris

Cooliris je skvělý nástroj, který dokáže zobrazovat obrázky a videa z YouTube ve vizuálně atraktivní rozhraní. Musíte používat to, aby tomu uvěřit.

Cooliris
Timetube

TimeTube podle Dipity je super služba, která vytváří YouTube video časové ose na základě zadaných klíčových slov.

Takže to byl průvodce. Mohl bych pokračovat dál a dál, protože, upřímně řečeno je to jen nekonečný seznam nástrojů YouTube a tipy. Snažil jsem se cherry-vybrat ty nejlepší a nejužitečnější z nich a doufám, že jsi zjistil, že je informativní.

Pokud se vám tento průvodce, prosím záložku na chutné a podílu na stumbleupon. Já bych si toho vážím.

Tagged as: Youtube

 
Anketa
Jak často jste na Youtube?
 
Promo